O těchto stránkách

Obsah těchto stránek vzniká po nocích, o víkendech a v době, kdy ostatní leží u televize a to díky příspěvků od nás – příznivců sportovní ZŠ Jitřní. O úpravu a aktualizaci se stará pár nadšenců.

Nejedná se o žádné stránky školy (ať oficiální, či neoficiální), jedná se o oficiální stránky těch, kteří mají ZŠ Jitřní rádi.

Obsah na nich se objevuje takový, o kterém si myslíme, že by mohl Jitřňáky zajímat – zdaleka to nejsou jenom „školní“ informace. Vůbec se netajíme tím, že obsah nemusí být 100% přesný (i když se snažíme, aby byl). Mnohé věci zjednodušujeme tak, aby byly lehce přístupné a pochopitelné pro naše čtenáře.

Příznivci školy někdy sestavují obsah i tak, že hledají v různých zdrojích informace, ze kterých pak vyberou věci, které se týkají chodu ZŠ Jitřní. Typickým příkladem je návod, jak se zaregistrovat do objednávkového systému obědů, který byste jinde hledali marně. Dalším takovým je seznam kroužků – hledáme a skládáme co nejvíc kroužků pro děti, které na Jitřní jsou. Najít všechny je skoro nadlidský úkol. Provozovatelů, kteří si školu jen pronajmou, je totiž víc než dost.

 

Podílej se taky na obsahu

Pokud chceš, můžeš na tyto stránky přispět něčím i ty. Klidně napiš svůj článek, nebo svůj příspěvek, který myslíš, že stojí za to pro Jitřňáky zveřejnit. Pošli nám ho třeba přes kontaktní formulář (viz boční lišta).

 

Na naše stránky se denně díváte z cca 750 - 800 počítačů, tabletů a mobilů - prostě z cca 750 - 800 unikátních IP adres. Takový zájem nás těší. Říkáme si, že tato titěrná práce má smysl.

 

80 let radosti z pohybu. 80 let ZŠ Jitřní.

Tuto školu můžu jedině doporučit. Na Jitřní jsem rád a hlavně – líbí se mi tu. Fakt.